Přátelé a sponzoři


 

aros-osiva--logo-800-x-800--72-dpi-AROS-osiva

Naše společnost na trhu travního semenářství působí více než 24 let. Díky získaným zkušenostem a týmu odborníků vám tak dnes můžeme nabídnout nejen široký sortiment kvalitních travních směsí, travních hnojiv, osiv,krmiv a krmných směsí, ale i profesionální přístup a poradenství týkající se problematiky zatravňování. Naše produkty a služby si tímto získaly řadu spokojených zákazníků doma i v zahraničí. http://www.aros.cz/cs/

 

 

 

 

king_of_chilli

SpecialGrower – King Of Chilli

Specialista na pěstování nejen chilli papriček v Praze

Jsme první obchod v Praze specializující se na pěstování chilli papriček z celého světa s mnohaletými bohatými zkušenostmi v oboru. Nabízíme široký sortiment potřeb pro venkovní i vnitřní pěstování nejen těchto rostlin. Můžete nás navštívit v naší kamenné prodejně v Praze 5, či z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím eshopu, na kterém naleznete vždy aktuální množství jednotlivých produktů, které pro Vás a pro Vaše rostliny vybíráme. http://www.specialgrower.cz/

 

 

mazar-barevna

Společnost MAZAR s.r.o., byla založena v roce 2000. Zabýváme se výrobou, obchodem a službami.

Není nám lhostejné životní prostředí a naše planeta, proto jsme se rozhodli podnikat a obchodovat v oblasti LED technologií!

http://www.mazar.cz/cs/

 

 

 

 

logo-vespojeni-kopie

 

Vespojení, z.s  http://www.vespojenios.cz/

 

 

 

http://www.nyctalus.cz/cz/

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Nyctalus vznikla v červnu 2006. Jsme sdružení dobrovolníků, kteří svoji činnost vykonávají ve svém volném čase. Členové ČSOP Nyctalus jsou většinou mladí zoologové, posluchači či absolventi PřF UK, katedry zoologie.

Zabýváme se ochranou netopýrů, zejména péčí o nalezené netopýry na území Prahy a chovem hendikepovaných netopýrů za účelem širšího vzdělávání veřejnosti, nejčastěji při netopýřích nocích a dalších veřejně přístupných akcích (např. Evropský den parků, Den zvířat).

 

dravec_penthea_cerne

Sdružení bylo v roce 2001 založeno několika nadšenými ochránci přírody, kteří se věnovali sokolnictví, ornitologii a chovatelství. Na stránkách http://dravci-penthea.cz/ naleznete informace o našich aktivitách, které zahrnují programy environmentálního vzdělávání pro školy a školky, ukázky dravců a sov pro veřejnost a provozování záchranné stanice včetně návodu, jak se zachovat při nálezu zvířete, které potřebuje pomoc. Naleznete zde i mnoho zajímavých fotografií zvířat, která chováme ve stanici a některá z nich používáme při programech.

 

Dovozem fotopastí se zabýváme od roku 2010. Od této doby získaly fotopasti natolik na oblibě, že se jejich nabídka na webu podstatně rozšířila mezi nejrůznější prodejce.  Nespecializujeme se pouze na jedinou značku. Nabyté zkušenosti z provozu fotopastí a zpětnou vazbou z prodeje se snažíme využít v podobě kvalitních návodů, které nejsou pouhým překladem z anglického originálu. Dále připravujeme nejrůznější TESTY, RECENZE, které prověří kvality a možnosti fotopastí.

 

 

Artus Thor  nabízíme kvalitní programy a vystoupení, určená na akce typu: historické a městské slavnosti, firemní akce, programy pro školy, dětské dny, svatby, vinobraní, atd.

Naše programy jsou zaměřeny na období středověku a baroka a jsou upraveny pro
zábavu širokého spektra diváků.

Členové skupiny Artus Thor jsou velmi zkušení šermíři, herci i kaskadéři, kteří
pracují v oblasti scénického šermu, divadla a filmu více než 25 let.