Obchod

Naše produkty od nás nekoupíte, ale obdržíte je jako dárek za příspěvek, kterým podpoříte provoz veřejně přístupné bylinné zahrady našich prababiček a chod našeho občanského sdružení.  

Od ledna 2018 máme nahlášenou provozovnu na výrobu bylinkových čajů,  první etapu byrokracie jsme snad porazili. Oficiálně Vám můžeme nabídnout naše vlastní bylinkové čaje, které jsou vedeny jako doplňky stravy a jednodruhové bylinky.

Pomalu, ale jistě začínáme realizovat náš velký sen – výrobu přírodní bylinné kosmetiky.

Od dnešního dne budu postupně přidávat naše certifikované a notifikované produkty, které jsou čistě z našich bylinek. Jen levanduli na mastičky si vozím osobně z ostrova Hvar, nad ní prostě není.

Postupně  tak navazujeme na rodovou tradici z roku 1785.

Vyrábíme podle starých i vlastních receptů, z kvalitních surovin a z bylinek, pěstovaných s láskou,  bez chemických postřiků a jiného svinstva.

Testujeme na rodině a přátelích.

Dle požadavků a pravidel České republiky a EU již vyrábíme  přírodní kosmetiku.

Máte-li zájem o pravidelné odběry do Vaší společnosti, či jestli plátci DPH, prosím kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky.

Příspěvky můžete hradit i kryptoměnami jako BTC, BCH, či LTC.  

V každém balíčku najdete přiloženou energii hory Blaník, no prostě jeden křemen, který se válí už hooodně dlouhou dobu v zemi, vyhřívá se na sluníčku, promrzá zimou a teď poputuje k Vám.

 

 

 

Zobrazen 1. – 16. z 45 výsledků